на головну сторінку карта сайту контакти укр eng
Український Фонд Соціальних Інвестицій Український Фонд Соціальних Інвестицій
Український Фонд Соціальних Інвестицій Український Фонд Соціальних Інвестицій
Український Фонд Соціальних Інвестицій
     
   пошук по сайту  
пошук
     
про УФСІ стан справ інфраструктурні
мікропроекти
інноваційні
мікропроекти
розвиток
потенціалу
зворотній
зв´язок
закупівлі корисна
інформація

Конкурси УФСІ

Вакансії УФСІ

 

Спеціалісти (консультанти, тренери) з питань надання соціальних послуг

УФСІ, проект Світового Банку та Уряду України, оголошує прийняття від зацікавлених кваліфікованих осіб резюме, за якими зазначені особи можуть бути відібрані у конкурсах на виконання короткотермінових завдань (консультування та тренінгів), пов'язаних з наданням соціальних послуг для дітей-сиріт, безпритульних дітей, молоді групи ризику, кризових сімей, людей похилого віку, дорослих та дітей з обмеженими можливостями, у термінальній стадії захворювання, які постраждали від насильства або зазнали торгівлі, які перебувають/ звільнилися з місць позбавлення волі, які живуть з ВІЛ/ СНІД, залежних від психоактивних речовин, бездомних громадян ТОЩО. Фахівці, зацікавлені у виконанні таких завдань, повинні надати свої резюме, у яких мають бути висвітлені наступні аспекти: освіта; загальний досвід роботи та досвід виконання завдань у сфері соціальних послуг (з зазначенням вразливих груп населення, з якими доводилося працювати); досвід участі у міжнародних проектах; володіння мовами; досвід роботи з комп'ютером.

Строк подання резюме (бажано електронною поштою) - 10:00 13 січня 2006 року. Резюме повинні бути підготовлені українською мовою, якомога детальніше висвітлювати усі перелічені вище аспекти кваліфікації, досвіду та знань, а головне - містити детальний опис робочих функцій на кожному наведеному місці роботи.

Контактна особа: Олександр Беляєв
Факс: (044) 417-10-57
E-mail:

 

 

Асистент департаменту розвитку

Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ), проект Світового Банку та Уряду України, оголошує конкурс на посаду асистента департаменту розвитку. Вимоги до кандидата: обов'язкова вища освіта; принаймні два роки професійного досвіду в якості асистента та/або перекладача; бажані навички у роботі з міжнародними проектами; вільна українська, англійська (усна та письмова) та російська мови; обов'язкове володіння ПК (Word, Exсel, PowerPoint, вміння складати графіки, діаграми, таблиці); вміння працювати з електронною поштою, Інтернетом та базами даних.

Строк подання резюме (бажано електронною поштою) - 10:00 6 січня 2006 р. Резюме повинні бути підготовані українською мовою, якомога детальніше висвітлювати відповідність кандидата кожній з зазначених вище вимог, а головне - містити детальний опис робочих функцій на кожному наведеному місці роботи.

Зацікавленим особам, що відповідають вищенаведеним вимогам, надавати резюме за адресою:
04071, м. Київ, вул. Лук'янівська, 77, Відділ закупівель УФСІ, 3-й поверх.
Факс: (044) 417-10-57
E-mail:
Прохання об'язково вказувати назву посади, на яку надсилаєте резюме.

 

 

Асистент бухгалтера з обліку витрат

Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ), проект Світового Банку та Уряду України, оголошує конкурс на посаду асистента бухгалтера з обліку витрат. Вимоги до кандидата: обов'язкова вища освіта в галузі бухгалтерського обліку, аудиту та фінансів; принаймні два роки професійного досвіду в області бухгалтерського обліку та фінансів, глибоке знання національних та міжнародних стандартів бухгалтерського обліку, досвід роботи з автоматизованими системами бухгалтерського обліку, бажано досвід роботи з міжнародними організаціями та бюджетними установами; вільна українська, добре володіння англійською та російською мовами; обов'язкове вільне володіння ПК.

Строк подання резюме (бажано електронною поштою) - 12:00 11 січня 2006 р. Резюме повинні бути підготовані українською мовою, якомога детальніше висвітлювати відповідність кандидата кожній з зазначених вище вимог, а головне - містити детальний опис робочих функцій на кожному наведеному місці роботи.

Зацікавленим особам, що відповідають вищенаведеним вимогам, надавати резюме за адресою:
04071, м. Київ, вул. Лук'янівська, 77, Відділ закупівель УФСІ, 3-й поверх.
Факс: (044) 417-10-57
E-mail:
Прохання об'язково вказувати назву посади, на яку надсилаєте резюме.